Hodinový manžel

Hodinový manžel - katalog hodinových manželů v ČR

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
PRAHA(10) STŘEDOČESKÝ(6) JIHOČESKÝ(3) PLZEŇSKÝ(4) KARLOVARSKÝ(1) ÚSTECKÝ(6) LIBERECKÝ(3) KRÁLOVÉHRADECKÝ(4) PARDUBICKÝ(2) VYSOČINA(1) JIHOMORAVSKÝ(4) OLOMOUCKÝ(3) MORAVSKOSLEZSKÝ(4) ZLÍNSKÝ(3)
Hodinový řemeslník

Hodinový řemeslník

Montáž nábytku, výměna vodo baterií, sifonů,oprava WC. Výměna el.zásuvek,vypínačů a světel.Zapojeni a naladění tv,SAT...Připevnění světel, poliček atd.
Ondřejov 5 393 01 Pelhřimov
Hodnocení 68%
Údržby Zábřeh, Šumperk a okolí

Údržby Zábřeh, Šumperk a okolí

Nemáte nikoho, kdo by vám opravil kapající kohoutek? Potřebujete vyměnit zámek ve dveřích? Je třeba na zimu nasekat dříví, ale vám nezbývá čas nebo energie? Rozbila se vám v domácnosti spousta drobností, které potřebují mužskou ruku?
Havlíčkova 1934 789 01 Zábřeh
Hodnocení 100%
Prointeriery - Pavel Hozák

Prointeriery - Pavel Hozák

Údržba domácností a komerčních prostor. Služby hodinového manžela. Montáže, opravy a úpravy nábytku. Garnýže a stínící technika. Malování a tapetování. Výměna kuchyňských pracovních desek.
Bubenečská 25 160 00 Praha
Nehodnoceno
Řemesla Jedlička

Řemesla Jedlička

Zabýváme se opravami jakéhokoliv druhu a to rychle, kvalitně, v nejkratším možném termínu.
Popelákova 2315 628 00 Brno - Líšeň
Hodnocení 100%
DESY-Miroslav Dědek

DESY-Miroslav Dědek

Zámečnické práce: montáž zámků, bezpečnostního kování, vložek a dalších produktů zabezpečující Váš byt. Kvalitně a především rychle .
Josefa Ševčíka 855 434 01 Most
Hodnocení 84%
Mastný Roman

Mastný Roman

Zahradnické práce, realizace a údržba závlahových systémů Gardena, návrhy zahrad a vizualizace zahrad 3D, dodávka a servis pokojových rostlin, komplexní péče o zahrady, realizace zahrad na klíč.
Římská 21 120 00 Praha 2
Nehodnoceno
MILAN POSPÍŠIL

MILAN POSPÍŠIL

Provádím údržbu domů, bytů a zahrad, pověšení skříněk, poliček, garnýží, věšáčků, obrazů, zrcadel na zeď, montáž nábytku (dětské postýlky, židličky, obývací stěny, kuchyňské linky, úklid, vyklizení garáže a dílny)
Topolská 742 537 01 Chrudim
Hodnocení 0%

Hodinový manžel Zábřeh

Služby Hodinový manžel Vám pomůže vyřešit problém s drobnými opravami a údržbou interiéru i exteriéru bytu, domu, chaty, či kanceláře Zábřeh,šumperk,olomouc
Jestřebí 108 789 01 Zábřeh
Nehodnoceno

Praha

Zaměřuji se převážně na IT techniku, ale zvládám i drobné opravy v domácnosti.
Počernická 48 108 00 Praha 10
Nehodnoceno

Vojtěch Boháč - VB montáže

Potřebujete řemeslníka, který vám opraví menší závady v domácnosti? Oslovte mne. Poskytuji služby hodinového manžela v Českých Budějovicích a okolí.
Jižní 62 370 10 České Budějovice
Nehodnoceno

  1  2  3  4  5  6  Další

Katalog - hodinový manžel

  1. Hledáte?
  2. Chcete se registovat?

Hledáte hodinového manžela ve svém okolí, kliknětě na mapce ČR na kraj a poté na okres najděte nejlépe hodnoceného hodinového manžela ve svém okolí.

Po návštěvě svého hodinového manžela, ho můžete zde ohodnotit.

Jste hodinový manžel a chcete se registrovat v tomto katalogu?

Registrace je zdarma a získáte přehlednou webovou stránku s dobře zapamatovatelnou adresou (www.hodinovymanzelcr.cz/vase jmeno).

Můžete vložit fotografie, ceník, otevírací dobu a popis Vašich služeb.

Přidejte hodinového manžela zdarma zde.