Hodinový manžel

Hodinový manžel KRÁLOVÉHRADECKÝ kraj

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
HRADEC KRÁLOVÉ(1) JIČÍN(1) NÁCHOD(2) RYCHNOV NAD KNĚŽNOU(0) TRUTNOV(1)
Domů -> KRÁLOVÉHRADECKÝ

Servis pro byt

Hodinový manžel, váš "servisák" pro Náchod, Hronov, Červený Kostelec, Polici i Nové Město nad Metují a jejich přilehlé okolí.
549 31 Hronov
Nehodnoceno
Kvalitní řemeslník

Kvalitní řemeslník

Jsem elektrikář, ale provádím i instalatérské práce a nabízím služby hodinového manžela. Dále provádím montáž nábytku a kuch. linek např.: Ikea a instalaci sítí proti holubům. Nonstop poruchový servis
Stárkov 190 549 36 Stárkov
Nehodnoceno
Hodinový manžel Hradec Králové

Hodinový manžel Hradec Králové

Hodinový manžel v Hradci Králové, drobné řemeslné, stavební práce. Montáž nábytku, elektroinstalační a instalatérské práce.
503 16 Dolní Přím 5
Nehodnoceno
Hodinový manžel Vrchlabí a okolí

Hodinový manžel Vrchlabí a okolí

Zručná pomoc pro Váš byt či dům od Kapajícího kohoutku přes montáž nábytku až po výměnu světla či zásuvky. Vrchlabí a okolí.
Dolní Branná 543 62 Dolní Branná
Nehodnoceno

Hodinový manžel Jičín

Vadí Vám kapající kohoutek, protékající toaleta, nevíte si rady se sestavením nábytku, připevněním poličky, pověšením lustru, výměnou žárovky, vypínače a dalšími drobnými pracemi? Nevíte kterého řemeslníka si pozvat na dané práce? NEZOUFEJTE !
Nemyčeves 105 506 01 Jičín
Nehodnoceno

  1

Katalog - hodinový manžel

  1. Hledáte?
  2. Chcete se registovat?

Hledáte hodinového manžela ve svém okolí, kliknětě na mapce ČR na kraj a poté na okres najděte nejlépe hodnoceného hodinového manžela ve svém okolí.

Po návštěvě svého hodinového manžela, ho můžete zde ohodnotit.

Jste hodinový manžel a chcete se registrovat v tomto katalogu?

Registrace je zdarma a získáte přehlednou webovou stránku s dobře zapamatovatelnou adresou (www.hodinovymanzelcr.cz/vase jmeno).

Můžete vložit fotografie, ceník, otevírací dobu a popis Vašich služeb.

Přidejte hodinového manžela zdarma zde.