Handyman Vojťas

Provádím komplexní řemeslné služby Hodinového manžela ve vaší domácnosti, chatě i kanceláři od 1997 - 2017. Nabízím běžné údržbářské, řemeslné, provozní, servisní a úklidové práce, provádím montáž a servis žaluzií a další stínící techniky, nabízím Vám široké portfólio služeb pro interiér a exteriér vaší domácnosti, zahrady, chalupy i firmy. 

Provozní doba: Dle dohody se zákazníkem

Handyman Vojťas je zde pro Vás / Tel: 777 831 343

Hodinový manžel Pelhřimov / Hodinový manžel Jihlava

- Zednické a obkladačské práce malého rozsahu, štukování malého rozsahu, opravy omítek v interiéru a exteriéru, čištění a nátěry střešních krytin včetně eternitu, klempířských prvků, okapů, oken, montáž interiérových parapetů, polstrování dveří apod.

- Oprava a čištění odpadů, výměna těsnění, oprava kapajícího kohoutku, opravy a montáž dřezů a kuchyňských baterií, instalace, seřízení a opravy kuchyňských linek, výměna pracovní desky, zhotovení výřezu pro dřez atd.

- Výměna a oprava vodovodních baterií a součástek toalet, protékající WC - výměna splachovacího mechanismu, oprava silikonů okolo sprchových vaniček a van, čištění odpadů, sestavení a instalace sanitárního nábytku. Připojení a instalace pračky, atd.

- Malování a nátěry. Strhání tapet, penetrace, štuky, broušení, opravy sádrokartonů, podhledů, aplikace textilních-tekutých tapet. Lakýrnické práce, lakování oken, podlah, dveří, natírání radiátorů. Odolné nátěry podlah a stěn apod.

- Zahradní práce, péče a údržba zeleně, sekání trávy a její likvidace. Vyžínání travního porostu, hrabání listí a úklid trávníku, pořezání dřeva, štípání dřeva, odhrnování sněhu včetně posypu

- Kompletní úklidové práce, čištění vozidel, čištění čalouněného nábytku, čištění koženého nábytku, pravidelný i jednorázový úklid domácností i kanceláří. Čištění podlahových krytin včetně voskování.

- Montáže a demontáže nábytku

  • Objednání Online - Handyman Vojťas

  1. Kontakty

  2. Služby

  3. Ceník

  4. Další údaje

Telefon: 777831343
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web:

Malíř, malířské práce Montáž nábytku
Obkladač, obkladačské práce Práce na zahradě
Služby a práce pro domácnost Úklid bytových i nebytových prostor
Zedník, zednické práce

Popis Jednotka Cena za jednotku
Základní Hodinová sazba Hodina 200
Hodinová sazba za práci v noci Hodina 300
Hodinová sazba za víkend Hodina 250

IČ: 65966775
Název firmy: Handyman Vojťas
Odpovědná osoba: Vojta Maurer

next
prev

Adresa provozovny:

Starý Pelhřimov 4
393 01 Pelhřimov
Zobrazit na mapě.

Katalog - hodinový manžel

  1. Hledáte?
  2. Chcete se registovat?

Hledáte hodinového manžela ve svém okolí, kliknětě na mapce ČR na kraj a poté na okres najděte nejlépe hodnocené kadeřnictví ve svém okolí.

Po návštěvě svého hodinového manžela, ho můžete zde ohodnotit.

Jste hodinový manžel a chcete se registrovat v tomto katalogu?

Registrace je zdarma a získáte přehlednou webovou stránku s dobře zapamatovatelnou adresou (www.hodinovymanzelcr.cz/vase jmeno).

Můžete vložit fotografie, ceník, otevírací dobu a popis Vašich služeb.

Přidejte hodinového manžela zdarma zde.